top of page
player.jpg

MEET OUR ATHLETES

1

GOAL

23

STATES

67

PLAYERS

מגשימים את החלום האמריקאי - 

הספורטאים והספורטאיות מתפתחים וממצים את הפוטנציאל בליגת המכללות

הספורטאים והספורטאיות שלנו נהנים מחווית ספורט עוצמתית הכוללת מתקנים ברמה גבוהה, צוותי אימון גדולים ומנוסים, שעות אימון נרחבות ופיתוח יכולות אישיות,קבלת מלגות ספורט, יחס אישי ותחושת משפחתיות לאורך תקופת הלימודים בארה"ב. מטרתנו היא לסייע לספורטאים הצעירים למצות את הפוטנציאל הספורטיבי והאקדמי שלהם תוך כדי חוויה בלתי נשכחת בארה"ב. 

Shira Kansas.jpg

"חוויה מתאגרת ומספקת. בהתחלה יש קשיים בגלל כל השינויים אבל ברגע שמתרגלים ומסתגלים הכל הופך להיות טוב יותר ונהנים מאוד. המתקנים הספורטיבים שלנו פשוט מטורפים."

Shira Elinav
Kansas University

yuval sade NEW_edited.jpg

"ההתנהלות במכללות היא אחד לאחד כמו קבוצה מקצוענית. 6 מאמנים כל אימון, מתקנים ברמה אירופאית והרגשה של לא חסר כלום. השילוב עם הלימודים יוצר חוויה מאתגרת ללא ספק אבל הסביבה התומכת מקלה על הספורטאים ועוזרת בקשיים."

Tom17.jpeg

"החוויה בליגת המכללות היא מיוחדת במינה והצעד הכי נכון שעשיתי בחיים שלי. אני מגשים את עצמי מקצועית עם מתקנים ברמה הגבוהה בעולם ותוך כדי אני צובר השכלה אקדמית."

lotan222.jpg

"המסע הזה הוא כל כך מאתגר, משפר, ומעצב. מבחינה מקצועית הקצב והדרישות מאוד גבוהות, המתקנים מדהימים, האווירה זה משהו שלא חוויתי במקום אחר!
אתה מכיר חברים מכל העולם, והכי חשוב היחס לספורטאי ואיך שהספורטאי מתייחס לעצמו זה מטורף!
ולהנות מהדרך מבחינתי זה שווה הכל!"

amit beilin2.jpeg

"אני יכולה להגיד שהבחירה שלי לבוא ללמוד בקולג' היא חוויה מטורפת ואחת מההחלטות החשובות שקיבלתי בחיים.
החל מהצוות מאמנים,המתקנים, התיאום בין מערכת השעות הלימודיות לאימונים ומשחקים, האווירה פה מאוד חיובית, תומכת, מחזקת, ומעצימה. זאת הזדמנות נהדרת לספורטאים ללמוד ולהתקדם."

פרל1_edited.jpg

"כספורטאי המעוניין לשלב לימודים עם כדורגל, ליגת המכללות  הינה האופציה הטובה ביותר. מערכת היחסים שיצרתי עם השחקנים, סגל המאמנים הפכה ליותר עמוקה, סגל המרצים קשוב לצרכי כספורטאי המייצג את האוניברסיטה. המעטפת הכוללת מתקנים וציוד הן ברמה הגבוהה ביותר בעולם הספורט. אני מאוד שמח שניתנה לי הזכות לשחק ולחוות את המכללות בארה"ב. תודה שי וטל שעזרתם לי להשיג זאת!"

Oren Asher - Rutgers University .jpg

"הגעתי למתחם אימונים שלא האמנתי שאראה בחיים, תנאים שאפשר למצוא רק במועדונים הגדולים באירופה, ובתור ספורטאי אתה מתאהב ברגע הראשון ורק רוצה להחזיר על המגרש"

Keren Goor - Santa Clara University.jpg

"אין חוויה שדומה לזה בארץ. אני חייה בקליפורניה, האווירה בקמפוס האוניברסיטה היא מטורפת, התרבות האמריקאית, הכדורגל העוצמתי והלימודים הם הכל חלק מחוויה של פעם בחיים מבחינתי.  "

FIRSTEAM USA I David Schwartzman I Florida Atlantic University

David Schwartzman
Florida Atlantic University / UIW

"בקבוצה עוזרים מאוד להתאקלם ונותנים הרגשה של משפחה, השילוב של הלימודים ושל הכדורגל נוחים ויוצרים מציאות של שיפור עצמי ותמידי. בנוסף, לחיות בפלורידה עושה הכל מושלם " 

יובל אורן 4_edited.jpg

"מהרגע הראשון נדהמתי מרמת הכדורגל, המתקנים והמקצוענות בליגת המכללות. יש פה צוות ענק במשרה מלאה, ממאמנים, פיזיותרפיסטים, יועצים אקדמיים, פרופסורים ועד העובדים בקפטריה שעובדים 24/7 בשביל לעזור לנו להיות שחקנים, סטודנטים ואנשים טובים יותר. זו חוויה אדירה לחיות לבד לראשונה בארץ זרה, עם שפה זרה ולהכיר חברים לחיים מכל העולם.  ללא ספק זו הדרך לעתיד טוב יותר!"

FELDMAN.jpg

Daniel Feldman
Union College

"עד עכשיו החוויה לא דומה לשום דבר שהכרתי, את מכיר אנשים ותרבויות שלא היית מכיר בשום סיטואציה אחרת. בנוסף, אתה מאתגר את עצמך ויוצא מאיזור הנוחות שלך, זה לא קל אבל אני יודע שזה ישדרג אותי כשחקן ויותר חשוב כבן אדם"

עדן שחר4.jpeg

Eden Shachar
Flagler College

"היום אני מבין הרבה יותר את גודל השינויי שעשיתי לחיי. להיות ספורטאי וסטודנט בארה"ב זה משהו מיוחד מאוד שאנחנו לא רגילים אליו או קיים בישראל. המרצים והסטודנטים האחרים מסתכלים עליך בהערצה מעצם היותך שחקן בקבוצת כדורגל."

WhatsApp Image 2021-09-13 at 22.35.00.jpeg

"ההתקדמות שעשיתי בשנתיים וחצי שלי בארהב בתור שחקן היא עצומה, מבחינה חברתית אתה מכיר אנשים מכל העולם וזה פותח לך הזדמנויות שבחיים לא חשבת שיהיו לך. מבחינת לימודים המורים עוזרים מאוד ומתחשבים בספורטאים-  חוויה יוצאת מן הכלל."

אליענה6.jpeg

Eliana Nelson Levy
Southern Utah University

"להתחיל את התהליך זה צעד שקשה לעשות אבל עם הזמן מבינים שזה הדבר הכי נכון.
גם אם המטרה היא להיות שחקנית מקצועית וגם אם לא, המסגרת והמעטפת של קולג׳ מכינה אותך בצורה הנכונה בשילוב עם לימודים לתואר ראשון."

aviad.jpeg

"אני יכול לומר בביטחון שזו ההחלטה הכי טובה שעשיתי, כספורטאי וכבן אדם. האנשים בקמפוס, הספורט והתרבות האמריקאית בשילוב עם לימודים אקדמאיים הם חוויה מעצימה שלא אשכח לעולם."

טל פ.jpg

"אין ספק שלצאת לקולג׳ זה השילוב המושלם-  אימונים ברמה גבוהה, מעטפת מקצועית, יחס מדהים,אווירה מטורפת וכמובן לימודים לתואר ראשון… ממליצה לכל אחד ששואל אותי ובטח שעם העזרה של שי וטל"

עומר טל.jpeg

"אני חושב שכל שחקן שלוקח את עצמו ברצינות צריך להבין שהעתיד נמצא כאן, התנאים היחס ההתנהלות הכל שונה."

עדי1.jpeg

"רמת הכדורגל ואיכות המתקנים הם מעבר למה שציפיתי! משתלב באופן מצוין עם הלימודים ובמיוחד שדואגים להכל. 
היכרות מיוחדת עם תרבויות אחרות וחברים מכל רחבי העולם"

TOM1.jpeg

"אני מאוד מתרשם ושמח שעשיתי את הצעד הזה. לומד המון על עצמי מאז שהגעתי לקמפוס האוניברסיטה. נהנה מהחברים, הלימודים והכדורגל - ביחד זה השילוב האידיאלי מבחינתי."

Hadas Charleston.jpeg

"החוויה של לחיות, ללמוד ולשחק בקולג׳ היא ייחודית ואין דומה לה בארץ. לשחק ברמה גבוהה עם מתקנים שרק חלמתי עליהם, ללמוד ברמה אקדמית גבוהה, ולחיות באחת הערים היפות שראיתי הם זכות גדולה."

Rom Wasserman.jpeg

Rom Wasserman

Quinnipiac University

"לשמחתי הגעתי לאוניברסיטה מצויינת עם תוכנית כדורגל רצינית ותחרותית.
מתחמי אימונים של הקבוצה ברמה גבוההה,לימודים מעשירים ומוסיפים עוד ערך למסע, החוויה של לגור בארה"ב ולחוות מדינה ותרבות חדשה כל זה יחד מסקרן אותי לראות איך אני אתפתח כבן אדם וכשחקן בשנים הבאות באוניברסיטה."

Raz Amir.jpeg

"חוויות המכללות מבחינתי היא דבר יוצא דופן משהו שרציתי לעשות כל חיי ללמוד ולשחק כדורגל. המתקנים, הלימודים, האנשים, החוויות והתנאים זה משהו שאקח איתי שנים קדימה.עבודה קשה היא תנאי הכרחי בתהליך לכו ותגשימו את עצמכם!"

Amit Cohen.jpeg

"אני מאוד מבסוטית שהגעתי לפלורידה. אוהבת את הכמות אימונים הלימודים וכמובן את המקום! אני מאוד נהנת מהחוויה ומהשילוב של הכדורגל והלימודים. אני יודעת שזה המקום הנכון בשבילי ושמחה שהגעתי לליגת המכללות בארה"ב."

THOMAS3.jpeg

Thomas Monayer
Ottawa University

"אני מאוד שמח שהחלטתי להצטרף לליגת המכללות. מאוד מהר כולם גרמו לי להרגיש הכי בנוח שאפשר. יש לנו את כל התנאים להתקדם - איצטדיון חדש, חדרי טיפוליים, חדרי הלבשה ברמה הכי גבוהה וצוות שלם שדואג לנו שנצליח מקצועית ואקדמאית."

יניב ציון.jfif

"חויה חד פעמית שממליץ לכל ספורטאי, תרבות הספורט בארה״ב עוצמתית מאוד ומספקת לשחקנים כלים נכונים להצלחה. הגשמת חלום ילדות וראיה לטווח ארוך הם השילוב המנצח מבחינתי."

Shani Lederman - Upstate South Carolina University

"חוויה באמת מטורפת, כולן 100% בתוך האימון. עובדים ממש קשה והחלק הכי כיף הוא הקשר עם הבנות האחרות בקבוצה, בגלל שאנחנו ביחד כל הזמן אז יוצרים קשרים ממש חזקים וכולן עוברות את זה ביחד."

mahmoud_edited_edited.jpg

Mahmoud Shech Ichya
Camden County ollege

"ההצטרפות למכללה בארה״ב הייתה פשוט אחת ההחלטות הטובות ביותר שקיבלתי בחיי- מצוות מאמנים נהדר לסביבה מדהימה, הכרתי חברים חדשים לכל החיים. לימודים ולשחק את הספורט שאני אוהב זה דבר שאינו ניתן לתיאור. תמיד רציתי להיות ספורטאי במכללות, אני מרגיש שאני חי בחלום."

3יונתן רייטר_edited_edited.jpg

Yonatan Reiter
Yeshiva University

"מתקנים ברמה גבוהה עם 4 5 מאמנים בכל אימון. הדרך הכי טובה שאפשר למצוא לעשות תואר ולהמשיך לשחק ולהנות מכדורגל"

FIRSTEAM USA I Ayal Marzuk I Mercer Comm

"לשמחתי הבנתי שאני שווה הרבה יותר ממה שחשבתי! ההרגשה שאני יכול לעשות משהו חשוב ומוצלח גם כאן בעולם הגדול  זאת הרגשת ניצחון אמיתית. והחלק המדהים הוא שזה לא משנה אם זה במגרש כשחקן או מחוצה לו כסטודנט וכאדם בכלל."
 

roei nir.png

"אני משלב בין כדורגל ולימודים אקדמאיים, ורוכש כלים לחיים. כשחקן בקבוצה של האוניברסיטה אני מקבל את כל התנאים להצליח, מהציוד וחדר טיפולים ועד איכות המגרש.מבחינתי החוויה של לחיות בארה"ב היא משנת חיים."

FIRSTEAM USA I Eden Ben Hemo.JPG

"ההתחלה היתה מאתגרת אך לאחר מספר חודשים השתלבתי והכרתי חברים חדשים. מבחינה מקצועית הקולג' נותן לי כל מה שאני צריך כספורטאי. מהמתקנים המרשימים,  טכנולוגיית הספורט, ועד טיסות למשחקי חוץ ולינה בבתי מלון המפוארים שיש. "

FIRSTEAM USA I Inbar Geva .jpeg

"ללמוד במכללות בארה"ב היה חלום שלי כבר מגיל קטן. יש לנו את התנאים הכי טובים שיכלתי לבקש כדי שאוכל לשלב את הספורט והלימודים. אני לומדת ומתפתחת מכל האתגרים שנוצרים בגלל הפער בשפה, בתרבות וההתאקלמות במדינה חדשה וקבוצה חדשה." 

AMIT F 2.jpeg

Amit Flachtman
St Thomas University

"אנחנו מקבלים את כל התנאים על מנת להצליח בגדול. מהרגע הראשון שהגעתי לקמפוס המכללה ההתאקלמות הייתה נוחה, הצוות ושחקני הקבוצה קיבלו אותי יפה ומיד גרמו להרגשה טובה וחיובית. בנוסף לחיות בניו ג'רזי בארה"ב זה הזדמנות מדהימה"

Alazaie_Edwards_edited.jpg

"יש סביבי אנשים מדהימים ופשוט חוויה בלתי נשכחת והזדמנות של פעם בחיים. יש לי מטרות מאוד גבוהות להשתפר פה ולהתקדם לשחק בליגות טובות בארה"ב ולשם כך אני יודע שאני חייב להשקיע את כל כולי על המגרש ובכיתת הלימוד."

הדס פרא2.jpeg

Hadas Prawer

Thomas University

"הדבר שמייחד את האונברטיסה הוא שתושבי העיר תומכים בקבוצות הספורט ומגיעים למשחקים ומעבר לכך כל ספורטאי בקולג' מקבל משפחה מאמצת לתקפות הלימודים שדואגת לכל מה שהוא צריך.התמיכה של המורים בספורטאים פה היא מדהימה!"

Matan freshman.jpeg

"כל המערכת מתרכזת באיך לעזור לשחקן, כולם מרוכזים אך ורק בלעזור לקבוצה לנצח ויש אווירת אחדות אמיתית. בנוסף, רמת המתקנים שלנו היא מאוד גבוהה, החל מהמגרשים, לחדרי כושר וחדרי טיפול שזמינים לספורטאים במשך כל יום כל היום."

FIRSTEAM USA I Ron Alkobi.jpg

"האווירה בקמפוס האוניברסיטה אדירה ויש לנו קהל גדול בכל משחק בית וזה כיף גדול. לשמחתי אנחנו קבוצה מאוד מצליחה ומדורגים במקום השני בכל ארה"ב! לשמחתי כחלק מההצלחה הקבוצתית אני מקבל חשיפה והכרה מאוד גדולה"

FIRSTEAM USA I Nitzan Ricklis I San Fran

"זאת הפעם הראשונה שמתייחסים אליי כמו שחקן מקצועי עם צוות שלם שתומך בי בספורט ובלימודים. יש לנו 3 מאמני טניס, 2 מאמני כושר, פיזיותרפיסט, תזונאית, פסיכולוגית ספורט, וצוות אקדמאי שתומכים ומלווים כל יום."

FIRSTEAM USA I Ben Siri.jpg

"אני יכול להגיד שאני מוקיר תודה על ההזדמנות לצאת מאיזור הנוחות שלי ולאתגר את עצמי בתור בן אדם, ספורטאי וסטודנט. תחושת סיפוק והנאה יום יומיות. אני מאמין שהשילוב של הלימודים לתואר ראשון והכדורגל יעשו אותי טוב ביותר בעתיד."

Ron zaharor.jpg

"החוויה מדהימה - מתקני אימון ברמה גבוהה, מגוון של אנשים מכל העולם, שגרת אימונים יומיומית וכמובן להיות סטודנט בקמפוס שלא דומה למה שאנחנו מכירים בארץ. בתוך שלושה חודשים הצלחתי להרגיש בבית"

FIRSTEAM USA I Maya Chitman.JPG

"האתגרים בהתאקלמות והחוויות החדשות שצברתי עד עכשיו חישלו אותי וחיזקו אותי בעיקר, אך במקביל וגרמו לי להשתפר כשחקנית ולהפוך לאדם בוגר וטוב יותר. זו חוויה של פעם בחיים שלא הרבה זוכים לה."

FIRSTEAM USA I Daniel Twizer I Belmont U

Daniel Twizer
Belmont University 

"אני יכול לומר בביטחון שזאת אחת ההחלטות הטובות בחיי. אני מומלץ לכל מי שמחפש את השילוב הייחודי בין מקצוענות ומתקני ספורט ברמה גבוהה לבין לימודים באקדמאיים גבוהים"

FIRSTEAM USA I Ilai Shvika I Drexel Univ

Ilai Shvika

Drexel University

"ארבע השנים בהן למדתי ושיחקתי כדורגל באינטנסיביות המקצועית והאקדמאית שהאוניברסיטאות בארה"ב מציעות, ללא ספק שינו את חיי. תקופה בה אתה מציב לעצמך סטנדרטים חדשים וגבוהים הרבה יותר, מכל הבחינות. מבחינתי האישית החוויה של ליגת המכללות שינתה את חיי."

FIRSTEAM USA I Shachar Elisha I Texas a&

"מדובר בהגשמת חלום אמיתי, העצמה אישית, גדילה, למידה, הגשמה עצמית ועוד הרבה מעבר. זכיתי בשתי אליפויות ושתי טבעות. לחלוטין הישג בלתי רגיל!  ההשכלה שרכשתי, למידת שפות חדשות, מפגש עם תרבויות אחרות, רכישת חברים חדשים הם שהפכו את החוויה הזו למסע החשוב והמשמעותי בחיי. "

"."

FIRSTEAM USA I Dor Dadon I Camden Commun
bottom of page